13 Mayıs 2016 Cuma

Adnan Menderes Demokrasi Platformu ::: “14 MAYIS 1950-MİLLİ İRADENİN İLK ZAFERİ “ - DEMOKRASİ BAYRAMI, Başkan: Ahmet Şerif BAYINDIR

“14 MAYIS 1950; MİLLİ İRADENİN İLK ZAFERİ"
14 Mayıs 1950'nin bir Ak Devrim olduğunu, "Milli İrade ve Demokrasi Bayramı" ilan edilmesinin milletimizi sevindireceğini söyleyen Bayındır Menderes'ten Erdoğan'a milletin rotasının hep dosdoğru olageldiğini, böyle ferasetli bir milletin mensubu olmanın her zaman gururunu yaşadıklarını ifade etti.
e.BASIN
ERCAN KUTLU
Adnan Menderes Demokrasi Platformu’nca çıkarılan aynı adlı derginin Bahar 2016 sayısını görenler maşallah diyor. 304 sayfa olarak hazırlanan derginin sadece adı dergi. Nesilden nesile bırakılacak bir kültür hazinesi olarak şimdiden raflardaki yerini aldı.
Dergide Devlet Adamlarının, Milletvekillerinin, Akademisyenlerin, Sivil Toplum Temsilcilerinin, Gazetecilerin makalelerinin yanı sıra, Aydın Menderes’ten seçme yazılar, Menderes’li Yıllar Kronolojisi ve Bibliyografyası, Anekdotlar, Şiirler, Orijinal fotoğraflar ve daha bir çok ilgi çekici konular var.
Platform Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şerif Bayındır bu yıl 10-15 Mayıs arasında Sirkeci Garında7.si düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarına da katılacaklarını, ziyaretçileri standlarına da beklediklerini ifade etti.
Ayrıca 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü Saat: 18.00’da Sirkeci Garındaki Dergi Fuarı Salonunda “14 Mayıs 1950-Milli İradenin İlk Zaferi ” konulu etkinlik düzenlediklerini; AK Parti İstanbul Milletvekili Metin KÜLÜNK ile AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin KOCABIYIK’ı konuk edeceklerini belirtti.
14 Mayıs 1950’nin bir Ak Devrim olduğunu, “Milli İrade ve Demokrasi Bayramı” ilan edilmesinin milletimizi sevindireceğini söyleyen Bayındır Menderes’ten Erdoğan’a milletin rotasının hep dosdoğru olageldiğini, böyle ferasetli bir milletin mensubu olmanın her zaman gururunu yaşadıklarını ifade etti. (May 11, 2016 Ercan Kutlu Gündem)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder